Купи!

Комода за на ѕид Арте

1,390 ден

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

  • Димензии: 
  • Длабочина: 25cm
  • Висина: 20cm
  • Должина: 120cm
Категорија

Детали за нарачката

Димензии 120 × 25 × 20 cm

Оцени го овој продукт

Се уште нема оценки

Биди првиот кој ке го оцени овој продукт

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *